Komentář, na který odpovídáte

25. 04. 2017 - 23:49
 

agent: "Hele, a co takhle třeba na začátku na rovinu říct "Sorry jako, ale děti nikdy/do pěti let/do deseti let nechci""

Samozřejmě že takový důvod existuje. Protože to, co člověk se ženou chce/nechce dosti závisí také na ženě a na tom jaká je. A to člověk pozná dobře až časem (tedy pozná v rámci možností).

Člověk může být zamilovaný až po uši a chtít i rodinu, ale časem si začne všímat, že ta žena se neumí ani pořádně postarat o domácnost, neumí udržet příjmy/výdaje, pokud vaří tak jsou to špagety s omáčkou s konzervy, a vše je na muži - takže nakonec muž vydělává, vaří, uklízí - a do toho žena přijde s dítětem. Pokud je muž přemýšlející, tak i když to dítě na začátku chtěl, tak děkuje ženě, že mu to sdělila, a rychle sobě či jí sbalí kufr a poroučí se. Ona ta žena mohla také tajně vysadit antikoncepci a dítě si nechat počít bez jeho názoru.

Pak také existují důvody, proč chce dítě, kdy byste měli vzít roha. 1) Je zlatokopka, a chce se uvázat na váš majetek, peníze a pohodlí. 2) Otěhotněla s jiným, kdo je flink/alkoholik/milenec, případně na grupen sexu ani neví s kým, a nutně potřebuje rychle najít tátu, kasičku a staratele - tedy hejla a vola. 3) Považuje dítě za hračku (silně doporučuji podívat se, jak se žena stará třeba o psa delší dobu) - a není schopna se soustavně o něco/někoho starat.

Také je třeba nemít dítě s ženou, která nedokáže udržet věrnost.

A tisíce dalších případů.

Pokud si chlap zvolí ženu, kterou rodiče nic nenaučili a nevychovali, pak celá starost a odpovědnost bude na něm. Ženy jsou více méně takové, co dostali od rodičů. Pokud nic - jste masochisté, pokud do toho jdete, a své si vytrpíte. Půjdete rovnou do ráje.

Pokud je maminka ženy několikrát rozvedená, asi ani váš vztah dlouho nevydrží. Pokud je v rodině maminky otec páté kolo u vozu, a maminka ho ignoruje, vytírá si s ním zadek, nebo ho zesměšňuje a považuje za impotenta, apod. - totéž bude po krátké době úděl muže, který si něco začne s dcerou. Špatný/chybějící vzor v rodině nepřekoná skoro nikdo.

Rychle je třeba zdrhnout od hysterku nebo lenivé či sebestředné holky. Moderní výchova nahrává spíše tomu přestěhovat se někam, kde jsou ještě rodiny v pořádku.

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.