Komentář, na který odpovídáte

26. 04. 2017 - 00:31
 

agent: Když už jsem se rozepsal, v posledních letech se velice rozmáhají mamánci v ženské podobě. Maminka má dceru jako nejlepší kamarádku - tedy neexistují přirozené role v rodině. Taková dcera je spíše psychická pomoc pro matku, která si tím saturuje potřebu kamarádky a vrby, než aby matka dceři dala potřebné dovednosti do vlastního života.

Mamánků-žen je mnohem více, než mamánků-kluků, nepíše se o nich, protože do ženských časopisů se píše o ženách jen pochvaly, a partnerství s nimi není fakticky dost dobře možné. Spolehlivě myslí jen na sebe, a spolehlivě rozmlátí rodinu muži i dětem.

Matou, protože maminka je často naučila starat se o domácnost, často i velice dobře vařit. Ale role v rodině jsou pomotané, a jen velice těžko budou správné i v partnerství dceři. Rodič není na prvním místě kamarád, rodič je v první řadě rodič a pak teprve případně něco jiného.

Často je žena citově navázána na matku, a partner je pro ni jen býk a kasička. Často si s matkou volá, všechno s ní řeší (nikoli s partnerem), a všechny rozhodující věci v partnerství probíhá a rozhoduje s matkou. Muž nemá právo cokoli rozhodovat, ale dostává dobrý sex a má to platit a zařizovat. Žena si často není vůbec vědoma toho, že citový vztah s partnerem moc není, protože dostává cit od matky, stejně jako pocit sounáležitosti (pomotání rolí).

Pokud se muž pokusí zlepšit intimitu ve vztahu, je kritizován. Žena o hlubší vztah nestojí, ten má přeci s maminkou! A opět, dělá to nevědomě, vůbec si tento stav neuvědomuje.

Všechno se rozsype v okamžiku, kdy matka je nemocná či umře. Najednou je vše pryč, a chlap je ten nejhorší, protože ji oklamal, a záměrně se ukazoval jiný než je. Žena najednou chce od chlapa to co dostávala od maminky, ale chlap je stále stejný, jako několik let předtím. Takže chlapa odsoudí, zjistí, že se chce rozvést (což občas neřekne přímo, protože jí chlap zajišťoval starosti a dobrý život), a začne se chovat naprosto neřízeně. Je jí vcelku jedno, co muž, co dítě, co okolí,...

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.