Komentář, na který odpovídáte

26. 04. 2017 - 08:05
 

sayonara: Jak tak koukám, vy musíte mít s ženským pokolením nějaké hrozné zkušenosti?

Agent: To, že žena má citový vztah ke své matce a vychází s ní nadprůměrně dobře, ještě neznamená, že ji matka nic nenaučí a že nemůže mít kvalitní a stejně intenzivní vztah se svým partnerem.

V článku uvedené způsoby úniku mi připadají spíš jako pokusy o oddálení ve vztahu, kde není vyjasněné, kdo co chce a nechce.

Pořizovat psa a z toho usuzovat kompetence při péči o potomstvo je pitomost. Jednak ne každý má ke zvířatům vztah jako k dětem, a dále, pokud si pořídíte psa, pravděpodobně vám nevznikne nárok na mateřskou ani jinou dovolenou, takže pes bude beztak celou dobu sám.

Vzory v rodině také nejsou vypovídající. Usuzovat z nich charakter dětí není tak jednoduché a vyžaduje to hlubší psychologické vzdělání než pouhou aplikaci hesla "jaká matka, taká Katka".

Vřele doporučuji začít se pohybovat v nějaké lepší společnosti. Na takové lidi, které tu popisujete, jsem ještě nenarazila.

A poslední zamyšlení: Co je špatného na tom, když se muž podílí na péči o domácnost? Pokud to tedy není takový ten archaický model rodiny, kdy přinese domů dvojnásobnou výplatu a o domácnost se stará žena, která nemá jiný příjem?

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.