Komentář, na který odpovídáte

26. 04. 2017 - 15:12
 

agent: "Jak tak koukám, vy musíte mít s ženským pokolením nějaké hrozné zkušenosti?"

Typická ženská reakce na to, když někdo nepíše o ženách jen chválu.

///

"V článku uvedené způsoby úniku mi připadají spíš jako pokusy o oddálení ve vztahu, kde není vyjasněné, kdo co chce a nechce."

S tím naprosto souhlasím. Osobně mi řešení v článku připadala jako nesmyslné hlouposti, která žádným řešením ani nejsou.

///

"Pořizovat psa a z toho usuzovat kompetence při péči o potomstvo je pitomost..."

Pořizovat psa jen kvůli testu je pitomost. Ale pokud pes existuje, velice dobře ukáže, co je v ženě. Jestli žena dokáže vnímat potřeby živého tvora, i jaký druh péče mu věnuje. Ten pes je živý tvor, prochází stejnými fázemi jako dítě, včetně kontaktu, vývoje, potřeby socializace, apod. Pokud psy trochu znáte, ten pes práskne na majitele naprosto všechno. Dokonce i to, jestli starost o ně je vůbec nějaká, nebo je starost pouze automaticky materiální, a x dalších jemností.

///

"Vzory v rodině také nejsou vypovídající. Usuzovat z nich charakter dětí není tak jednoduché a vyžaduje to hlubší psychologické vzdělání než pouhou aplikaci hesla "jaká matka, taká Katka".

Vzory v rodině jsou ty nejvypovídajícnější, co může být. Žena je na 99,9 % zkopíruje i s chlupama. Pokud je muž ovšem nemístný optimista a chce zkusit překonat tento vliv (většinou stejně prohraje), pak je nutné odjet mimo dosah rodu ženy (stovky kilometrů od jejich bydliště) a zajistit naprosto minimální kontakty s nimi. Tak jak je to zvykem v mnoha kulturách, kdy muž prostě ženu odveze daleko od rodného domu.

Nicméně vřele každému muži doporučuji si všímat rodičů ženy a vzthaů v jejich partnerství - většinou muž dostane naprostou kopii toho, v čem žena vyrůstala.

Pokud se žena nevyvede, pak je nešťastný nikoli jen muž, ale také - a to hlavně - nešťastné děti, které budou mít zmrvený život následkem špatné matky a špatného rodinného zázemí. Handicapy jako "chybějící otec", "matkou neuznávaný otec", "matka ignorující potřeby dítěte", "matka ignorující role v rodině", atd. - dává do života depresivní, v životě prohrávající děti. A ty děti pak vychovají své děti stejně.

Špatně vybraná žena zlikviduje několik dalších generací.

Stejně tak by si ženy měly vybrat dobře muže - nicméně špatně vybraný muž má méně destruktivní následky, než špatně vybraná žena - pro rodinu a potomky.

Jen tak mimochodem, jsem vystudovaný psycholog.

///

"Vřele doporučuji začít se pohybovat v nějaké lepší společnosti. Na takové lidi, které tu popisujete, jsem ještě nenarazila."

Další zbytečný ženský útok. Dnešní doba vykresluje ženy jako oběti mužů, společnosti a kdovíčeho ještě - a reálný pohled nakonec odhalí, že ženy nejsou andělé, ale reální lidé - a dokáží konat dobro i zlo jako každý.

///

"Co je špatného na tom, když se muž podílí na péči o domácnost?"

Vůbec nic. Je to naprosto v pořádku.

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.