Komentář, na který odpovídáte

27. 04. 2017 - 01:40
 

agent: Pokud je to na mě, tak do včerejška jsem netušil, že tento web existuje. A za pár dní tento web zase opustím, a zase na něho zapomenu.

Mimochodem jsem moc nepochopil, z čeho autor dělá takové drama. Přijde za mnou žena, že chce dítě. Tak se o tom pobavíme. Jako muž vím, zda bych s touto ženou chtěl mít seriózní celoživotní vztah (a tedy i případně dítě). Pokud chci, ale zatím ne: "I já bych chtěl mít s tebou dítě, miláčku, a právě s tebou! Moc doufám, že ho spolu budeme mít, byla by to ta nejkrásnější věc na světě! Ale zatím bych počkal - třeba 1(2) roky." Co je v tom za stres moc nechápu. Pokud s ženou nepočítám, vztah stejně nevydrží tak dlouho, aby otázka o dítěti vůbec padla.

Ve skutečnosti u mě jsme tuto otázku probrali v dlouhodobém vztahu hned na začátku, když jsme začali spolu žít. Nějak na to došla řeč, kolik bychom chtěli dětí, jednou, časem.

Na druhé straně, ženy si zaslouží slušné a empatické chování od mužů. Jsou to krásné bytosti, a mělo by se s nimi jednat co nejlépe. Takže pokud žena chce dítě, či brzy dítě, a moc po tom touží jako součást vztahu - a vy prostě nejbližších 5, 8 či 10 let se chcete jen bavit či cestovat, pak se budete muset smířit s tím, že vaše životní cíle jsou nekompatibilní - a dát ženě volnost. A podobně naopak, pokud muž chce dítě, žena ještě dlouho ne.

Každý by měl také počítat s tím, že každým sexuálním stykem se může stát rodičem. Žádná antikoncepční metoda není na 100 %. Příroda může o rodičovství rychle rozhodnout za pár, rychleji, než by člověk řekl švec. Občas ženy otěhotnění i záměrně, aniž by se druhé strany ptaly. A někdy, velmi zřídka, to tak narafičí i muž bez ptaní se druhé strany.

K článku:

Ženy nemají tendenci ultimáta plnit, ale mají tendenci, že občas přeteče míra, a pak boří mosty a je jim všechno jedno. Zamilovaná žena dokáže snášet lecjaká příkoří, a často velice velice dlouho, ale pokaždé se v ní ztratí kousek lásky, pokud je toho mnoho. A v určité chvíli najednou sama s překvapením zjistí, že už toho chlapa nemiluje, a je jim zcela lhostejný až odporný. Už ho nechtějí, už s ním nepočítají, už nevěří, že jsou zamilované. Prosmutněly se nebo probrečely do posledního zbytku lásky. Už tomu muži nepatří, a muž už ji nevrátí zpátky vůbec nijak. Chlap to často zjistí, až když je pozdě.

V posledním odstavci článku autor ukazuje, že nezná moc ženy. Ona Denisa by na to samozřejmě nešla tak přímo, jak si představuje. Ale použil své ženské zbraně a toho, že zvláště mladý muž myslí více penisem, než mozkem. Muži ovšem žijí v blahé nevědomosti, a na tyto fígle žen přijdou nejdříve ve 30 (ti bystřejší), ti hloupější nikdy.

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.