Komentář, na který odpovídáte

27. 04. 2017 - 08:10
 

sayonara: Nejsou to typicky ženské reakce. Jestli něco, jsou to typicky lidské/humanoidní reakce. Pokud by mi někdo plakal na rameni, že všichni chlapi jsou hajzlové, odpovím mu já i řada mých mužských kamarádů podobně - špatná společnost, špatné místo výběru...

Napsal jste "Nicméně vřele každému muži doporučuji si všímat rodičů ženy a vzthaů v jejich partnerství - většinou muž dostane naprostou kopii toho, v čem žena vyrůstala.", což implikuje, že žena převzala chování své matky, které později aplikuje ve svých vztazích. Kdyby převzala chování svého otce nebo někoho jiného z rodiny, muž logicky nemůže obdržet kopii toho, v čem vyrůstala - kopii partnerství rodičů ženy. Toto si může ověřit každý, kdo zvládá čtení a základy logiky.

Poučit se z chyb blízkých zase tak těžké není. Vyžaduje to jen trochu vůle a kreativity. Možná jsem příliš přísná, ale kdo se vymlouvá na špatné rodinné zázemí a chybějící vzory a svádí na ně svoje problémy ve vlastním životě, je fňukna a slaboch. Stejně tak, pokud se kdokoliv staví do role oběti kohokoliv/čehokoliv.

Ohledně manipulace: Vy mi vkládáte slova do klávesnice, nikoliv já vám. Napsala jsem pouze, že to zavání manipulací, ne to, že každý, kdo odveze ženu stovky kilometrů daleko od jejího rodu (jak se děje v zemích, které jsou dle vás v pořádku), manipulovat chce. Nicméně lze předpokládat, že stovky kilometrů daleko je žena izolovaná nejen od rodiny, ale také od svého rodného města, přátel a dočasně i koníčků, které jsou tam vázané. Pak už může jen doufat, že její milý s ní opravdu nechce manipulovat a má ty nejlepší úmysly. Protože kdyby přece jen chtěl, první krok má za sebou.

A ano, tajně házet cizí dítě na nevinného chlapce je zlé. Pokud chci dítě, nemám k němu vhodného partnera a biologické faktory hrají proti mě, je slušné si pro ono robě dojet na konferenci do zahraničí, postarat se o něj a nepáchat násilí na hodných chlapcích zdejších.

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.