Vaše žena chce dítě, ale vy se necítíte

25. duben 2017 | 12.38 | rubrika: Životní styl

Ne, že byste se "necítili" v té dané chvíli, kdy Vám partnerka oznámí (většinou počká, když jste opilý či jinak nezpůsobilý), že by s Vámi ráda přivedla na svět nový život. Ten pot, který Vás v tu chvíli omyje, je velmi cítit a současně je mrazivý. Každý dospělý muž, kterému již bylo 26 a více tuto větu dříve či později od své partnerky uslyší. Že nemáte partnerku? A myslíte, že máte vyhráno? Máte ještě maminku, která Vám to také dříve či později řekne. Taktně (i když někdy jde takt stranou) Vám oznámí, že jste se už dost vyřádil a nyní je čas splatit dluh společnosti tím, že si vezmete hypotéku na 30 let s 2% úrokem, založíte rodinu a dalších XY let se pak budete na Facebooku známým chlubit tím, jak vaše děcko roste. Moje dítě roste, no není génius? Ono ví, že má růst! 

Přiznám se, že v 21 letech jsem tyto rozhovory s matkou vedl v humorném tónu a předháněli jsme se v nadsázce, zda by se dítětem dala zaplatit útrata v hospodě a nebo od kdy může dítě pracovat a vydělávat. Jakmile se věk přeci jen blížíl spíše třícítce, než dvaceti, tak podobně žertových hovorů ubývalo a přibývalo těch, kde jsem se měl zpodívat ze své budoucnosti. Jak se ale můžete zpovídat z něčeho, co se ještě nestalo?

Těžko. Ale co když tyto hovory začne vést Vaše žena či partnerka, se kterou žijete cca 5 let a je logické, že očekává závazky. Ženy nebývají moc dobré v postupném vyjednávání - většinou to na Vás vybalí, dají Vám pár vteřin na rozmyšlenou (či útěk). Například by stačilo, kdyby v počátcích ženy nebyly tak agresivní a partnera si postupně "zpracovaly". Proces začíná takovým tím "přemýšlel jsi už o dětech" a končí fotkama v porodnici. 
Když by mi totiž partnerka bez předchozí domluvy oznámila, že vysazuje antikoncepci, tak by se musela připravit na život v celibátu a nebo bych já vyřadil rychlost a posléze změnit dopravní prostředek.

Milé ženy, chcete se svých chlapem dítě? Tak s ním jako s dítětem jednejte:

1) Naučte ho na přítomnost dítěte
- máte sestru či kamarádku, která čerstvě porodila? Využijte toho a strčte mu dítě do náručí. I ten nejzatrvzelejší mezek se na celou věc bude najednou dívat jinak.

2) Smlouvejte 
- jak kdysi řekl mrtvý klasik: "Každý má svou cenu". I ten Váš. Vy po něm chcete, aby s Vám splodil dítě a podílel se na jeho výchově. To je to, co chcete Vy, tak mu něco na oplátku nabídněte. Každý totiž něco chce. Ovšem pozor! Tady nepředpokládejte, že když mu dovolíte vyspat se s černoškou, tak že Vám hned skočí udělat prcka. 

3) Dokažte, že to myslíte vážně
- kouříte? Přestaňte! Pijete alkohol? Omezte ho nebo ho úplně vynechte. Dáte si občas s přáteli jointa? Všechno pryč! Stejně během těhotenství ani jedno nebudete moci provozovat, takže je lepší s těmito věcmi se rozloučit dřív, než zjistíte, že plavec doplaval na ostrov. 

4) Nedávejte mu žádná ultimáta
- tohle bývá nejkritičtější bod. Buď do roka otěhotním, nebo jdeme od sebe. Za rok touhle dobou už chci mít dítě. Moje kolegyně Jana už ma druhé a já ještě nic. Z podobných hlášek většina mužů páchá harakiri. Muži taky moc neradi koukají na fotky dětí, které neznají. Rovnež muže rozčiluje, když jim ukázujete dokola vybavení pokojíku, kočárky ve slevě, dudlíky pro slávisty a podobně.

Milí pánové, chce s Vámi vaše partnerka dítě?

1) Vše si dobře rozmyslete
- opravdu je tato žena tou, která Vám přivede na svět pokračovatele rodu? Není nic horšího, než když po párměsíční známosti přijde Vaše partnerka s tím, že je těhotná. Protože není většího zbabělce, než muže, který se vykašle na rodinu. Jestli je ta žena, se kterou opravdu dítě mít chcete, tak nemusíte číst následující řádky.

2) Mějtě strategii
- strategie je jen jakýsi druh oddálení. Protože nakonec stejně ustoupíte a půjdete se obětovat pro kolektiv. Ačkoli je nefér, že každý pohladí ženu po břiše a gratuluje. Nikdo nepohladí penis a neřekne "dobrá práce".
- Nejdřív jí řekněte, že není vhodná doba. Vhodná doba na dítě není nikdy. Podívejte se večer na zprávy, jak tam zkorupmovaní vládní činitelé vykládají o těžkých časech a špatných dobách. 
- Pak jí navrhněte, že by jí porod zničil postavu. Pokud svůj vzhled neřeší, přeskočte. Pokud je svou vizáží posedlá, tak Vám to dá nějaký čas navíc. Slečna si totiž pokafrá s kamarádkou a pak jí dojde, že je to pitomost,co říkáte. Vy to ovšem víte taky.

- Kupte jí psa. Berte to jako test - když jí koupíte psa, můžete pozorovat, jak zvládá jeho výchovu, pravidelnost, návyky a podobně. To se jí bude hodit jako takový malý trénink. A navíc budete mít záminku chodit společně ven a další společnou aktivitu.

3) Něco po ní na oplátku chtějte
- názor, že žena se má starat a být doma a chlap má vydělávat. To je názor tak ze 70.let. Jenže Husákovy děti už mají své děti z domu a právě na nich teď leží tíha odpovědnosti. Vtip je v tom, že pokud nevyděláváte ranec zlata, tak pro Vás bude dítě z počátku především finanční zátěží. A tady to máte - ona chce dítě a já na to mám vydělávat? Tak ji přimějte, aby si našla lepší práci. Aby měla lepší mateřskou a nebyli jste závislí jen na podpoře rodiny. Podle mě není nic horšího, než když žena automaticky očekává, že jí zahrnete blahobytem a ona že se bude starat jen o to své dítě. Ovšem na druhou stranu nepřepokládejte, že se přebalovacím pracem nějak vyhnete, to už zkoušeli i jiní.

4) Nenechte se zatlačit do kouta
- že Vás opustí a najde si jiného? Tak schválně - "Ahoj, já jsem Denisa, právě jsem opustila přítele, protože se mnou nechtěl dítě. Vynechala jsem prášky už před rokem. Tak co, vlítnem na to?" Ukažte mi chlapa, který by se tímhle nechal opít. Pokud není panic či zoufalec. Ženy většinou nemají tendence své výhružky splnit.

- nepřistupte na časové ultimátum! Naplánovat početí mohou, dle Cirmama, jen ti, kteří by s ohledem na výši svého IQ (tady je nebezpečí, že přivedou na svět génia) měli plánovat početí tak, aby se dalo snadno zapamatovat. 
- trvejte na svém a neustupujte!


Top Gear vs Grand Tour

10. říjen 2016 | 13.52 | rubrika: Životní styl

Před několika dny spatřila světlo světa nová upoutávka na nový pořad populární trojice C+H+M a dlužno dodat, že je opravdu "Grandiózní", jak slibuje již název pořadu. Slovy moderátora JC upoutávka doslova "plive oheň, vybouchnou Vám z ní plíce, všude jsou laserem naváděné rakety a samopaly" a nikoho se ani nenapadne zamyslet, že očekávání jsou dost možná větší, než bude samotná

žádné komentáře | přidat komentář | přečteno: 24x

Šapitó Kryštof...

14. listopad 2015 | 13.34 | rubrika: Životní styl

aneb jak nebýt off

Předně je nutné dodat, že kapela Kryštof patří k tomu nejlepšímu, co současná česká hudební scéna nabízí. Toto Ostravsko-Havířovsko-Karvinské uskupení založené Richardem Krajčem

žádné komentáře | přidat komentář | přečteno: 28x

Mykání...

2. květen 2015 | 13.21 | rubrika: Životní styl

 ......aneb pozor na to, co říká Vaše žena

Netřeba si dělat iluze, endorfiny, neboli hormony štěstí, udělají z každého muže, i toho nejdrsnějšího, zamilovaný jogurt. Včetně toho, který snídá hřebíky. Je pochopitelné, že v prvních fázích vztahu

Je to moje aneb sladká rezignace

15. duben 2015 | 21.49 | rubrika: Životní styl

 Modelový rozhovor - hloupá žena + hloupý muž = všechno blbě

Ona:

žádné komentáře | přidat komentář | přečteno: 21x