Komentář, na který odpovídáte

26. 04. 2017 - 00:00
 

agent: Jediná možnost je, aby soudci začali dobře soudit. Což se asi nejbližších 20 let nestane. Případy jako Kájínek, Kramný, Nečesaný a spol. smrdí na sto honů špatnou prací soudců či dokonce justičními schválnostmi.

Nebyl to Zeman, kdo to podělal, jsou to soudy, co podělali tyto případy. Pokud Zeman využije své pravomoci prezidenta, a vytáhne tyto oběti ze spárů nemorálních soudců, co zavírají lidi bez jasných důkazů - pak mu lze jen zatleskat.

Je hezké plivat na Zemana, nicméně bylo by dobré plivat špatným směrem.

Je ovšem otázkou, co jste svým elaborátorem chtěl dokázat: a) zajistit spravedlnost pro justiční zvůli; b) vyjádřit svou nenávist k Zemanovi. Já se obávám, že b) je správně, a špatná práce soudů a soudců, stejně jako nespravedlivě dosouzení jsou vám buřt.

Nicméně pokud chcete plivat na Zemana, neměl byste k tomu s vaničkou splachovat i nespravedlivě odsouzené. Pak jste velice nemorální člověk.

Vyberte si raději nějakou neškodnější událost, co údajně dělá Zeman špatně. Protože pro chudáčky vašeho typu platí, že by se měli realizovat ve čtvrté cenové skupině, a zvětšivat si své komplexy a sebevědomění či penis nějak jinak - třeba pitím piva, či jinou neškodnou zábavou.

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.